Panel Klienta Zaloguj się

Kontakt

Agencja Ubezpieczeniowa Allianz IDONEUM

Oddział Gdynia

ul. Świętojańska 9, 81-368 Gdynia

czynne poniedziałek- piątek 9:00-17:00

tel. 58 620 70 02 fax 58 621 82 61

gdynia@ubezpieczeniaallianz.pl

Oddział Bydgoszcz

ul. Cmentarna 34A

85-184 Bydgoszcz

tel.: +48 603 398 230

slawomir.olejniczak@ubezpieczeniaallianz.pl

 

Oddział Słupsk

ul. Tuwima 30, 76-200 Słupsk

czynne poniedziałek - piątek 8:30-16:00

tel. 59 841 20 64 fax 59 841 43 86 kom. 502 123 216

arkadiusz.sokolowski@port.allianz.pl

Oddział Zielona Góra

ul. Partyzantów 40, 65-332 Zielona Góra

tel. 68 476 28 23

tel. +48 602 248 689

anna.slusarczyk@ubezpieczeniaallianz.pl

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem dostarczając Państwu rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Zarząd

Dyrektor

Adam Drążkiewicz

adam.drazkiewicz@ubezpieczeniaallianz.pl

Obsługa ubezpieczeń grupowych służb mundurowych

Ewa Bitner

tel. 58 620 70 02 

tel. +48 690 980 450

ewa.bitner@ubezpieczeniaallianz.pl

Magdalena Bartnicka

tel. 58 620 70 02

tel. +48 607 233 999

magdalena.bartnicka@ubezpieczeniaallianz.pl

Katarzyna Mazur-Durazińska

tel. 58 620 70 02

katarzyna.mazur@ubezpieczeniaallianz.pl

Marta Jakubowska

tel. 58 620 70 02

marta.jakubowska@ubezpieczeniaallianz.pl

Alicja Stopińska

tel. 58 620 70 02

alicja.stopinska@ubezpieczeniaallianz.pl

 

Obsługa ubezpieczeń indywidualnych

Małgorzata Ćwiek

tel. 58 620 70 02

malgorzata.cwiek@ubezpieczeniaallianz.pl

Joanna Baska

tel. 58 620 70 02

joanna.baska@ubezpieczeniaallianz.pl

 

Marta Olejniczak

tel 697 855 095

marta.olejniczak@ubezpieczeniaallianz.pl

 

Obsługa kontraktów ubezpieczeń grupowych w komendach

ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego

ul. Okopowa 15, 80-819 Gdańsk

Anna Orłowska

tel. 58 32 15 304

ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego

ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz

Sławomir Olejniczak

tel. +48 603 398 230

ZW NSZZ Policjantów woj. Lubuskiego

ul. Partyzantów 40, 65-332 Zielona Góra

Anna Ślusarczyk-Twarowska

tel. 68 476 28 23

tel. +48 602 248 689

ZW NSZZ Policjantów woj. warmińsko-mazurskiego

ul. Partyzantów 46/8, 10-959 Olsztyn

Piotr Krupiński

tel. 89 522 56 91

 

Obsługa w Agencji Allianz Olsztyn

Katarzyna Kapitan

ul. M.C. Skłodowskiej 18/20 lok. 16/17, 10-110 Olsztyn

tel. 89 533 47 49 tel. +48 603 556 969