Panel Klienta Zaloguj się

Ubezpieczenia indywidualne

Komunikacja
Domy i mieszkania
Życie
Turystyka
Dla firm
NNW
Emerytura i inwestycje

Ubezpieczenie na życie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Ponadto jeśli masz kredyt, pożyczkę lub zobowiązanie w formie leasingu, to potrzebujesz odpowiedniego zabezpieczenia w formie polisy na życie.

W zależności od potrzeb dysponujemy poniższym wachlarzem ubezpieczeń na życie

Zapytaj u naszego agenta.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Pakiet Bezpieczne życie (PBŻ)

To grupowe ubezpieczenie na życie, do którego możesz przystąpić indywidualnie. Zapewnia całodobowy dostęp do szerokiego pakietu świadczeń opiekuńczych, ochronę życia i zdrowia oraz zabezpieczenie przyszłości finansowej osób objętych ubezpieczeniem za bardzo niską składkę.

Pakiet można dopasować do potrzeb i oczekiwań osób samotnych lub par, rodziców, seniorów.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan na dziś i jutro

Zabezpieczasz finansowo bliskich na wypadek gdyby Ciebie zabrakło - pieniądze wypłacone z tego ubezpieczenia pozwolą na spłatę Twoich zobowiązań i utrzymanie standardu życia na dotychczasowym poziomie. Wypłacone świadczenie będzie wolne od podatku.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan Pełnej Ochrony

To terminowe ubezpieczenie na życie może służyć zabezpieczeniu spłaty zobowiązań finansowych, m.in.: kredytu, czy pożyczki. Dzięki temu zapewnisz im wsparcie finansowe  dla swoich bliskich w razie choroby.

To idealne rozwiązanie dla osób, których dochody są jedynym bądź głównym źródłem utrzymania całej rodziny.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan z Gwarancja Kapitału

Ochrona ubezpieczeniowa i jednocześnie gromadzisz kapitał na przyszłość bez ryzyka inwestycyjnego. Samodzielnie ustalasz wysokość wypłaty na wypadek Twojej śmierci oraz kwotę gwarantowanego kapitału, jaką otrzymasz Ty sam na koniec okresu opłacania składek.