Panel Klienta Zaloguj się

Ubezpieczenia indywidualne

Komunikacja
Domy i mieszkania
Życie
Turystyka
Dla firm
NNW
Emerytura i inwestycje

Ubezpieczenie na życie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Ponadto jeśli masz kredyt, pożyczkę lub zobowiązanie w formie leasingu, to potrzebujesz odpowiedniego zabezpieczenia w formie polisy na życie.

W zależności od potrzeb dysponujemy poniższym wachlarzem ubezpieczeń na życie

Zapytaj u naszego agenta.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Pakiet Bezpieczne życie (PBŻ)

To grupowe ubezpieczenie na życie, do którego możesz przystąpić indywidualnie. Zapewnia całodobowy dostęp do szerokiego pakietu świadczeń opiekuńczych, ochronę życia i zdrowia oraz zabezpieczenie przyszłości finansowej osób objętych ubezpieczeniem za bardzo niską składkę.

Pakiet można dopasować do potrzeb i oczekiwań osób samotnych lub par, rodziców, seniorów.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan na start

Jest to idealne rozwiązanie dla młodego Klienta, dzięki któremu mamy szansę związać go z nami na lata, a Plan na start będzie bazą dla rozbudowy Jego oferty i zabezpieczenia finansowego w Allianz.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan na dziś i jutro

Zabezpieczasz finansowo bliskich na wypadek gdyby Ciebie zabrakło - pieniądze wypłacone z tego ubezpieczenia pozwolą na spłatę Twoich zobowiązań i utrzymanie standardu życia na dotychczasowym poziomie. Wypłacone świadczenie będzie wolne od podatku.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan Pełnej Ochrony

To terminowe ubezpieczenie na życie może służyć zabezpieczeniu spłaty zobowiązań finansowych, m.in.: kredytu, czy pożyczki. Dzięki temu zapewnisz im wsparcie finansowe  dla swoich bliskich w razie choroby.

To idealne rozwiązanie dla osób, których dochody są jedynym bądź głównym źródłem utrzymania całej rodziny.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Plan z Gwarancja Kapitału

Ochrona ubezpieczeniowa i jednocześnie gromadzisz kapitał na przyszłość bez ryzyka inwestycyjnego. Samodzielnie ustalasz wysokość wypłaty na wypadek Twojej śmierci oraz kwotę gwarantowanego kapitału, jaką otrzymasz Ty sam na koniec okresu opłacania składek.

Szybka pomoc

Nasi specjaliści pomogą w Twojej sprawie 

725 525 555

Zapraszamy do kontaktu 

pon-pt: 9:00-17:00