Panel Klienta Zaloguj się

O nas

Poznaj naszą firmę Agencja Ubezpieczeniowa Allianz Idoneum

Agencja Ubezpieczeniowa Adam Drążkiewicz świadczy usługi na rynku ubezpieczeniowym od 2001 roku i nieprzerwanie pracuje do dzisiaj poszerzając grono zadowolonych klientów.

W 2016 roku firma przekształciła się w spółkę pod nazwą IDONEUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa .

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, która z roku na rok poszerza swoją ofertę, świadcząc przy tym wysoką jakość usług, co pozwala nam na zajęcie silnej pozycji na rynku ubezpieczeniowym.

Naszym klientom oferujemy ponad 120 rodzajów nowoczesnych ubezpieczeń majątkowych, grupowych i indywidualnych na życie, fundusz emerytalny oraz fundusze inwestycyjne.

Od wielu lat nasza Agencja specjalizuje się ubezpieczeniami grupowymi pracowników firm i instytucji. Zaufali nam tak wymagający klienci jak KWP Gdańsk, KWP Bydgoszcz, KWP Olsztyn, KWP Gorzów Wlk., MOSG, SMW w Gdyni, jednostki wojskowe oraz przedstawiciele szeroko rozumianych służb mundurowych.

Działając od kilkunastu lat na rynku ubezpieczeniowym stworzyliśmy załogę, która tworzy zespół wykwalifikowanych Agentów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i przekonani o zaletach proponowanych przez nas ubezpieczeń zachęcamy do korzystania z naszej oferty.


IDONEUM Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Żeromskiego 45/47 Gdynia
tel. +48 58 620 70 02

 

Szybka pomoc

Nasi specjaliści pomogą w Twojej sprawie 

725 525 555

Zapraszamy do kontaktu 

pon-pt: 9:00-17:00