Panel Klienta Zaloguj się

Ubezpieczenia grupowe służb mundurowych

Policja Gdańsk
Policja Bydgoszcz
Policja Gorzów Wlkp
Policja Olsztyn
MOSG
Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Akademia Policji w Szczytnie
Szkoła Policji w Pile
Szkoła Policji w Słupsku
Szkoła Policji w Katowicach
Morski Oddział Straży Granicznej

Praca w służbach mundurowych wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i równie dużym ryzykiem utarty zdrowia, a nawet życia. Specjalizując się w ubezpieczeniach grup zawodowych podwyższonego ryzyka wiemy jak zadbać o wykonujących ten zawód i ich najbliższych.

Przedstawiane przez nas oferty ubezpieczeniowe wynikają z Państwa sugestii i jest nam niezmiernie miło tworzyć ubezpieczenia na miarę potrzeb i wymagań naszych Klientów. Rozumiemy, że w każdym momencie życia mamy różne potrzeby, doświadczenia, plany i marzenia dlatego wciąż jesteśmy otwarci na propozycje. Im większe jest Państwa zadowolenie, tym większa jest nasza satysfakcja.

 

 

Przejdź do oferty

Opieka Zdrowotna

Kompleksowy program opieki medycznej dla pracowników firm i ich rodzin, bezgotówkowy i szybki dostęp do lekarzy i specjalistów.

Przejdź do oferty

Życie

Nowoczesne ubezpieczenie Allianz Rodzina zadowoli każdego pracownika.  To kompleksowa ochrona pracowników i ich najbliższych oraz gwarancja uzyskania pomocy w trudnych sytuacjach  przede wszystkim  zabezpieczenie życia i zdrowia.

Przejdź do oferty

NNW

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku i utraty zdrowia, świadczenie opiekuńcze w razie wypadku

Przejdź do oferty

NNW dla dzieci i młodzieży

Wśród dzieci i młodzieży złamania, poparzenia, rany to częste urazy. Ubezpieczenie przeznaczone jest przede wszystkim dla dzieci między innymi: przedszkolaków i młodzieży szkolnej

Przejdź do oferty

OC Zawodowe Funkcjonariuszy

To ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej funkcjonariuszy na wypadek uszkodzenia, utraty mienia  powierzonego przez pracodawcę oraz koszty ochrony prawnej sprawy dyscyplinarne, karnych z poręczeniem majątkowym.

Przejdź do oferty

OC Funkcjonariusza Publicznego

Ubezpieczenie odpowiedzialności majątkowejfunkcjonariuszy publicznych wobec Skarbu Państwa, jednostek samorządu terytorialnego lub innych podmiotów ponoszących odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przy wykonywaniu władzy publicznej, za działania lub zaniechania prowadzące do rażącego naruszenia prawa.

Szybka pomoc

Nasi specjaliści pomogą w Twojej sprawie 

725 525 555

Zapraszamy do kontaktu 

pon-pt: 9:00-17:00