Panel Klienta Zaloguj się

Ubezpieczenia indywidualne

Komunikacja
Domy i mieszkania
Życie
Turystyka
Dla firm
NNW
Emerytura i inwestycje

Wypadki mogą przydarzyć się w każdym miejscu i czasie: w domu, w pracy, na ulicy, podczas podróży. Nie sposób przewidzieć ich wszystkich. Ale można zabezpieczyć się przed ich skutkami.

Ubezpieczenie NNW zapewni wsparcie finansowe w razie wypadku w domu czy pracy, podczas wypoczynku czy wykonywania obowiązków. Zapewni fachową pomoc i pieniądze na rehabilitację, pokryje koszty leczenia. Zapełni lukę finansową związaną z nieobecnością w pracy, trwałą niezdolnością do pracy, pobytem w szpitalu.

To ubezpieczenie kupisz u naszego agenta.

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Strefa NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dla dzieci w żłobkach, przedszkolach lub szkołach, a także dorosłych.

 

W ramach jednych ogólnych warunków ubezpieczenia indywidualna oferta dla:

*rodziców poszukujących alternatywnego rozwiązania do ubezpieczeń grupowych szkolnych dla dziecka dzieci od 1 roku do 20 roku życia, pod warunkiem, że się uczą
*osób dorosłych od 18 do 69 roku życia

 

Przejdź do kalkulatora Strefa NNW 10% TANIEJ Z KODEM: 133679

O szczegóły zapytaj naszego agenta

Ubezpieczenie z klasą

Wśród dzieci i młodzieży złamania, poparzenia, rany to częste urazy. Ubezpieczenie przeznaczone jest przede wszystkim dla dzieci między innymi: przedszkolaków i młodzieży szkolnej, ale także dla studentów oraz osób dorosłych zatrudnionych w placówkach oświatowych. To ubezpieczenie kupisz u naszego agenta

Szybka pomoc

Nasi specjaliści pomogą w Twojej sprawie 

725 525 555

Zapraszamy do kontaktu 

pon-pt: 9:00-17:00